Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Styrelsen m. m."

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Styrelsen m. m.


STYRELSEN: 

Ordf. Magnus Thuresson                 0703-837994 magnus.thuresson@gmail.com

Vice Ordf. Angelica Engström          0708-266464  angelica.engstrom@gmail.com

Sekr. Roland Natanaelsson                                  rolnat@algonet.se

Kassör: Britt Forsell Pirozzi                                 britt.forsell@gmail.com 

Ledamot: Johan Sander                 040-410542    johan.henrik.sander@gmail.com

 

SUPPLEANTER:

Mats Jonsson                                070-5595171     matsochmaggi@telia.com

Kerstin Jensen                               046-712120      kerstin.jensen@lodde.se

Fredrik Nystedt                                                      fnystedt@gmail.com

 

För att se styrelseprotokollen måste du logga in som medlem!

(2014-02-11 19:19)
OK Silvas årsmöte hålls första måndagen i februari. Information om mötet finns här om du loggar in dig (samma inloggning som på eventor).
 
(2014-02-11 19:14)
Här finner ni OK Silvas verksamhetsberättelse för det gångna året.
 

Skåneslättens OL

Sponsorer:

sparbankenlogga

 

Övriga samarbetspartners:

ULLMAX
Handla gärna här, ange att du stödjer "OK Silva"

Filtrera nyheter

År Månad

Postadress:
OK Silva - Orientering
C/o M Thuresson, Lantvägen 37
24633 Löddeköpinge

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: orientering@oksilva.nu

Se all info